OGŁOSZENIA – VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, w naszej parafii niedziela adoracyjna. Wystawienie Najświętszego Sakramentu po Mszy św. o godz. 16.00 i adoracja do godz. 17.30, zakończona nabożeństwem majowym.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe do naszej świątyni przez cały miesiąc o godz. 17.30.

3. W tym tygodniu w liturgii:

– we wtorek – 08 maja – uroczystość św. Stanisława, bp i męczennika, głównego patrona Polski;

– w przyszłą niedzielę – po Mszy św. po godz. 12.00 Nabożeństwo Fatimskie z procesją. Zapraszamy do wspólnego udziału.

4. We wtorek 8 maja do naszej parafii relikwie św. Stanisława Kostki. O godz. 18.00 Msza św. z udziałem dzieci i młodzieży, po Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniami o św. Stanisławie Kostki. Zapraszamy młodzież do przygotowania liturgii mszy św. i adoracji, zgłoszenia u ks. Pawła. 9 maja we środę: o godz. 7.30 Msza św. z udziałem parafian. Następnie relikwie zostaną przewiezione do Szkoły Podstawowej nr 5. Tam nawiedzenie relikwii dzieci i młodzieży od godz. 9.00 do 14.30. O godz. 15.00 w kościele koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00. W tym czasie adorację prowadzą koła różańcowe i wspólnoty. O godz. 17.00 przekazanie relikwii do parafii św. Wojciecha.

5. I spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i spowiedź rodziców:

– pierwsza grupa w piątek, 25 maja o godz. 16.30;

– druga grupa w piątek, 1 czerwca o godz. 16.30;

6. Dzieci z klas IV, które będą przeżywały 9 czerwca komunię rocznicową zapraszamy na pierwsze spotkanie 13 maja (w niedzielę) po Mszy św. o godz. 12.00.

7. 19 maja dzieci i młodzież naszej diecezji spotyka się w Studzienicznej. Zapisu na wyjazd można dokonać u ks. Pawła – organizatora wyjazdu z naszej parafii.

8. W sobotę, 12 maja, o godz. 8.00, planowany jest wyjazd do Różanegostoku, na kolejne spotkanie wieczernika Królowej Pokoju.