IV Niedziela Wielkanocna –  22 kwietnia 2018 r.

1. Z dniem dzisiejszym rozpoczynamy w Kościele Powszechnym Tydzień Modlitw do służby w kościele. Chcemy prosić o powołania również z naszej parafii.

2. W poniedziałek, 23 kwietnia, obchodzimy Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, patrona Polski i naszej diecezji. Jest to również dzień imienin ks. bp Jerzego Mazura. Pamiętajmy tego dnia o modlitwie w intencji ks. biskupa.

3. W środę, 25 kwietnia obchodzimy Święto Świętego Marka, Ewangelisty. Jest to dzień imienin ks. Jarosława Wawrzyna, który posługuje jako rezydent w naszej parafii. Wypraszajmy obfitości Bożych łask w realizacji powołania kapłańskiego ks. Jarosława.

4. Terminy I Komunii Świętej w naszej parafii:
a. grupa I – sobota, 26 maja, godz. 11.00
b.
grupa II – sobota, 02 czerwca, godz. 11.00

5. Rocznica I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się dnia 09 czerwca (sobota) o godz. 11.00.

6. Zapraszamy do wspólnoty ministranckiej. Zapisy u ks. Pawła.